Fancourt • Garden Route • Jihoafrická republika • Golfové destinace a Golfová hřiště s EXCLUSIVE GOLF

Architekt: Gary Player Hendikep:

Délka: 6 930m, 6 714m a 6 312m Jamek/Par: 3x18/3x72


Fancourt – v němž najdeme trojici prvotřídních hřišť navrženým slavným Gary Playerem, bohaté golfové zázemí i luxusní hotel – je nejvyhlášenějším golfovým resortem v Jižní Africe. Nachází se poblíž městečka George v krásném regionu Garden Route na jižním pobřeží země.

The Links – nejslavnější z trojice zdejších hřišť je zároveň tím nejmladším – bylo otevřeno v roce 2000 a od té doby hostilo celou řadu prestižních turnajů včetně Volvo Golf Champions v roce 2012. Aby na místě někdejšího letiště mohl vzniknout zvlněný terén zelených fairwayí a písečných dun muselo být pracně přemístěno na 700 tisíc krychlových metrů zeminy. Výsledkem je náročné hřiště, které je hodnoceno jako nejlepší v Jižní Africe a na němž je hra skutečným požitkem. Za zdůraznění stojí fakt, že na hřišti Links mohou hrát pouze členové nebo hosté hotelu Fancourt.

Montagu je nejstarším hřištěm rezortu a v aktuálním žebříčku jihoafrických hřišť zaujímá sedmé místo. Jedná se o malebnou parkovou osmnáctku, která je usazena na úpatí pohoří Quteniqua. V roce 2005 prošla pod dohledem architekta Davida Mc Lay Kidda kompletní přestavbou, při které došlo k úpravě několika jamek. Výborně navržené bunkry doplňují rychlé a zvlněné greeny a řada úzkých fairwayí vyžadujících precizní hru. Hráči aspirující na dobrý výsledek by měli udržet pozornost až do posledního úderu, aby je tak nepřekvapila vodní překážka na závěrečné jamce.

Quteniqua, neboli třetí ze zdejších hřišť, je relativně nejpřístupnější a nejotevřenější, avšak i ono má svá obtížná místa, jako jsou vodní překážky a potoky na 11. a 18. jamce. Quteniqua se vyznačuje poklidnou atmosférou a stále výborným stavem. V letních měsících roku 2012 na hřišti probíhá obnova travnatých ploch, takže je hráčům dočasně nedostupné.

Mezi špičkové zázemí rezortu patří golfová akademie disponující nejmodernější výukovou technologií, bohaté tréninkové prostory včetně driving range, cvičných bunkrů a putting greenu, dvojice obchodů s golfovým vybavením, nebo stylová klubovna s restaurací.

Golfová hřiště v Jihoafrické republice • Destinace Garden Route
Golfové resorty (hotely) v Jihoafrické republice • Destinace Garden Route
Kdo Vám s výběrem té pravé golfové dovolené pomůže?
Sylvie Trnková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Martina Húsková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Michael Jirovský
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Golfová dovolená dle Vašich představ a přání

Nevybrali jste si z naší nabídky nebo nenabízíme Vámi požadovaný termín?
Nevadí, rádi Vaši golfovou dovolenou připravíme dle Vašich představ a přání.
Umíme připravit kombinace více destinací, „stopovery“ a specifické služby v místě pobytu.
Napište nám několik vět o tom, jaká je Vaše představa a sdělte nám čas, kdy se s Vámi můžeme spojit.
V uvedeném čase Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených „Travel Consultantů“, bude Vám plně k dispozici a projedná s Vámi konkrétní možnosti dovolené.
Nebojte se zeptat a kontaktujte nás. Těšíme se na Vaše dotazy a poptávky.

Tým „golferů“ EXCLUSIVE GOLF

  Pro bezproblémovou rezervaci letenek uveďte prosím do pole výše celá jména a příjmení všech cestujících osob.
Podtržená pole formuláře je nutné vyplnit.

Děkujeme za Vaši poptávku. Po prověření volné kapacity u Vámi objednaných služeb Vás budeme kontaktovat.