Kaya Palazzo Golf Resort 5* • 8 DNŮ + 3x GOLF • Turecká riviéra - Belek • Turecko • Golf a golfová dovolená, golfové zájezdy s EXCLUSIVE GOLF

Kaya Palazzo Golf Resort 5*
Varianty zájezdu (další varianty balíčků na vyžádání):
8 DNŮ + 3x GOLF | all inclusive (AI)  

Tento exkluzivní a moderní resort umístěný v tureckém Beleku Vás zaujme svou nabídkou sportovních aktivit a zábavy, skvělým stravováním a možností zahrát si na oblíbených golfových hřištích v příjemném tureckém klimatu, v první řadě v Kaya Eagles Golf Clubu. Resort je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní golfovou dovolenou na Turecké riviéře.

Obsazenost:
2x dospělý
Typ ubytování:
resort (hotel)


Poloha

Resort se nachází v tureckém Beleku, který je vzdálen cca 35 kilometrů od centra města Antalya, letiště je vzdáleno 27 kilometrů.

Vybavení

Resort nabízí mnoho možností stravování – bufetovou restauraci s výběrem z pokrmů mezinárodní kuchyně, a la carte restauranty podávající středomořskou, italskou, libanonskou i tureckou kuchyni, stejně jako speciality Středního východu a steaky. Těšit se můžete také na dětskou restauraci a různorodé bary. Sprotovní vybavení resortu zahrnuje multifunkční venkovní sportovní komplex, 5 fotbalových hřišť, 10 tenisových kurtů, fitness club a samozřejmě se můžete těšit na golf v Kaya Eagles Golf Clubu. Hosté, kteří chtějí relaxovat, mohou využít Spa Centra. Hotel zároveň disponuje kongresovým centrem o velikosti 6 620 čtverečních metrů.

Ubytování

Příjemné a komfortní pokoje hotelu Kaya Palazzo Golf Resort jsou k dispozici v několika variantách. Jako základní typ pokoje nabízíme Garden Superior Room s výhledem do zeleně, umístěné v oddělených blocích obklopených zahradou – tyto pokoje jsou vybaveny dvěma oddělennými lůžky, privátní koupelnou se sprchou, WC, prostorem pro posezení a balkonem. Za příplatek zajistíme ubytování v pokoji vyšší kategorie či v jedné z atraktivních suit. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně.

Stravování

All inclusive.

Zábava

Resort nadchne nejen milovníky golfu – příznivci sportu budou nadšeni možností zahrát si fotbal, tenis, stolní tenis, billiard, minigolf, basketbal a plážový volejbal a provozovat řadu dalších aktivit - potápění, jízdu na kole, jízdu na koni, jogging, parasailing, windsurfing, jet ski, kanoe, vodní lyže a další. Zajímavá je i nabídka zábavy – diskotéky, nejrůznější show, tematické večery/noci, party, živá hudba a také kulturní aktivity či kurzy přípravy koktejlů a další.

Pro děti

Pro děti je připraven dětský klub se zajímavou nabídkou aktivit. Děti mohou trávit své prázdniny v jednom z bazénů, aquaparku s 5 skluzavkami nebo se učit tenis nebo basketbal pod vedením zkušených lektorů. Co se týká stravy, čeká na Vaše potomky dětská restaurace.


Varianty zájezdu (další varianty balíčků na vyžádání):
V tuto chvíli nenabízíme žádný konkrétní termín tohoto zájezdu.
V případě zájmu zájezd do tohoto resortu poptejte, připravíme pro Vás nabídku dle Vašich představ.
PŘEJÍT K POPTÁVCE
golfové dovolené
Kdo Vám s výběrem té pravé golfové dovolené pomůže?
Sylvie Trnková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Martina Húsková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Michael Jirovský
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Golfová dovolená dle Vašich představ a přání

Nevybrali jste si z naší nabídky nebo nenabízíme Vámi požadovaný termín?
Nevadí, rádi Vaši golfovou dovolenou připravíme dle Vašich představ a přání.
Umíme připravit kombinace více destinací, „stopovery“ a specifické služby v místě pobytu.
Napište nám několik vět o tom, jaká je Vaše představa a sdělte nám čas, kdy se s Vámi můžeme spojit.
V uvedeném čase Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených „Travel Consultantů“, bude Vám plně k dispozici a projedná s Vámi konkrétní možnosti dovolené.
Nebojte se zeptat a kontaktujte nás. Těšíme se na Vaše dotazy a poptávky.

Tým „golferů“ EXCLUSIVE GOLF

  Pro bezproblémovou rezervaci letenek uveďte prosím do pole výše celá jména a příjmení všech cestujících osob.
Podtržená pole formuláře je nutné vyplnit.

Děkujeme za Vaši poptávku. Po prověření volné kapacity u Vámi objednaných služeb Vás budeme kontaktovat.