Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5* • Turecká riviéra - Belek • Turecko • Golf a golfová dovolená, golfové zájezdy s EXCLUSIVE GOLF

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5*
Varianty zájezdu (další varianty balíčků na vyžádání):
8 DNŮ + 3x GOLF | all inclusive (AI)  

Luxusní hotel jehož filozofií je i ohleduplnost k životnímu prostředí. Tento hotel patří k jedněm z nejlepších hotelů v Turecku. Nachází se na pobřeží Středozemního moře, v krásné lokalitě, v okolí se nachází přibližně 200.000 m2 piniového lesa a zeleně.

Obsazenost:
2x dospělý
Typ ubytování:
resort (hotel)
8 DNŮ + 3x GOLF | all inclusive (AI)

QUALITY
Golf Holidays
Turecko
Turecká riviéra - Belek

Poloha

Přímo u krásné písečné pláže v prestižním turistickém letovisku Belek, cca 45 km od centra Antalye a cca 35 km od letiště.

Vybavení

Hostům je k dispozici 9 restaurací a 10 barů, kavárna, aquapark, kadeřnictví, čistírna prádla, SPA, bazény včetně vnitřního vyhřívaného bazénu, obchody, internetová kavárna a konferenční prostory, fitness centrum, hotel pro své hosty zajišťuje pronájem automobilů.

Ubytování

V hotelu jsou k dispozici výběr pokojů a suit různých typů. Standardní klimatizované pokoje jsou luxusně vybavené a mají koupelnu s vanou, vysoušeč vlasů, LCD TV - SAT, telefon, minibar, trezor, připojení k internetu a balkon. K dispozici jsou pokoje pro handicapované.

Stravování

Diamond All Inclusive.

All Inclusive

Diamond all inclusive letní koncept. V hlavní restauraci snídaně, oběd, večeře. The Dome Snack restaurace - snacky, tzn. 5 O’clock Tea - otevřený buffet, noční buffet. Několik a la carte restaurací - restaurace si účtují příplatek. Půlnoční buffet, k dispozici je velký výběr barů. V kavárně Biscotti k dispozici koláče, sladkosti, káva, čaj. Na pokojích: minibar je doplňován denně, 24 hod. pokojová služba, připojení na internet. Služby nezahrnuté v programu diamond all inclusive jsou v hotelu upřesněny (např. VIP restaurace, preminum whisky a likéry, vína z dovozu, šampaňské a šumivá vína, lekce tenisu, fotbal, vodní motorizované sporty,..).

Pláž

Privátní pláž patřící k hotelu o délce 250 m.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Celkem 8 plaveckých bazénů, 3 jacuzzi. Zdarma stolní tenis, tenis (lekce tenisu, osvětlení, rakety a míčky za poplatek), lukostřelba, plážový volejbal, basketbal, minifotbal, badminton, fitness, nemotorizované vodní sporty - např. vodní pólo. Za poplatek kulečník, bowling, fotbal, masáže, procedury a motorizované vodní sporty. Ze sportovních aktivit je k dispozici např. joga, pilates, aerobic... Večer hosté mohou tančit, poslouchat živou hudbu, jít na různá vystoupení či představení. Vedle hotelu se nachází golfové hřiště Cornelia Golf Club.

Pro děti

Pro děti jsou zde dětské kluby rozdělené do pěti kategorií podle věku dětí. Dětský ráj s různými atrakcemi a skluzavkami, mini kino, herna, kolotoč, zvláštní místo v hlavní restauraci, večerní dětská diskoteka. Pro rodiče s miminky je k dispozici služba hlídání dětí.

Naše mínění

Tento hotel jednoznačně vřele doporučujeme!


Varianty zájezdu (další varianty balíčků na vyžádání):
V tuto chvíli nenabízíme žádný konkrétní termín tohoto zájezdu.
V případě zájmu zájezd do tohoto resortu poptejte, připravíme pro Vás nabídku dle Vašich představ.
PŘEJÍT K POPTÁVCE
golfové dovolené
Kdo Vám s výběrem té pravé golfové dovolené pomůže?
Sylvie Trnková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Martina Húsková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Michael Jirovský
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Golfová dovolená dle Vašich představ a přání

Nevybrali jste si z naší nabídky nebo nenabízíme Vámi požadovaný termín?
Nevadí, rádi Vaši golfovou dovolenou připravíme dle Vašich představ a přání.
Umíme připravit kombinace více destinací, „stopovery“ a specifické služby v místě pobytu.
Napište nám několik vět o tom, jaká je Vaše představa a sdělte nám čas, kdy se s Vámi můžeme spojit.
V uvedeném čase Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených „Travel Consultantů“, bude Vám plně k dispozici a projedná s Vámi konkrétní možnosti dovolené.
Nebojte se zeptat a kontaktujte nás. Těšíme se na Vaše dotazy a poptávky.

Tým „golferů“ EXCLUSIVE GOLF

  Pro bezproblémovou rezervaci letenek uveďte prosím do pole výše celá jména a příjmení všech cestujících osob.
Podtržená pole formuláře je nutné vyplnit.

Děkujeme za Vaši poptávku. Po prověření volné kapacity u Vámi objednaných služeb Vás budeme kontaktovat.