Thracian Cliffs Golf & Beach Resort 5* • Kaliakra • Bulharsko • Golf a golfová dovolená, golfové zájezdy s EXCLUSIVE GOLF

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort 5*
Varianty zájezdu (další varianty balíčků na vyžádání):
8 DNŮ + 5x GOLF | snídaně (BB)  

Tento luxusní resort se rozprostírá v krásné, dramatické lokalitě plné rozeklaných skalních útesů na severním bulharském černomořském pobřeží nedaleko mysu Kaliakra. Nabízí velmi komfortní ubytování, k dispozici je několik restaurací, lázeňské centrum, fitness centrum a hlavně krásné golfové hřiště, jehož návrh pochází od legendárního Garyho Playera. Pouhé 3 roky po svém otevření byl resort oceněn jako nejlepší evropský golfový resort roku 2014.

Obsazenost:
2x dospělý
Typ ubytování:
resort (hotel)8 DNŮ + 5x GOLF | snídaně (BB)

EXCLUSIVE
Golf Holidays
Bulharsko
Kaliakra

Poloha

Resort se nachází poblíž města Kavarna na severním bulharském černomořském pobřeží. Od mezinárodního letiště ve Varně je vzdálen cca 45 minut jízdy.

Vybavení

V resortu najdeme hned čtveřici restaurací: gurmánskou Geti specializující se na bulharskou a francouzskou gastronomii, bistro v golfové klubovně a dvě příjemné plážové restaurace, několik venkovních bazénů, rozsáhlé lázeňské centrum nabízející řadu masáží a jiných procedur a vybavené mimojiné vířivkou a parní lázní, fitness centrum, tenisový kurt a především jedinečné golfové hřiště navržené slavným Garym Playerem. K dispozici je v resortu také bezdrátové připojení k internetu, prádelna a čistírna a recepce fungující 24 hodin denně.

Ubytování

Na hosty čeká 151 luxusních suit, které jsou rozmístěny do dvou příjemných vesniček oddělených pěkným jezerem. Marina Village se nachází na útesu nad mořem a skládá se z 64 suit. Dalších 87 suit se nachází v Hillside Village, jsou rozprostřené kolem tří infinity bazénů ve scénické lokalitě - Hillside Village shlíží na moře z výšky 350 metrů. Všechny suity jsou zařízené v tradičním bulharském stylu a jejich vybavení zahrnuje kuchyňský kout, prostorný obývací prostor, bezdrátový přístup k internetu, LCD TV, minibar a balkon nebo terasu.

Pláž

Hosté resortu mají zdarma vstup na pláž Bendida, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky. K dispozici je také krásná malá přírodní pláž Argata.

Zábava

Vedle prvotřídního golfu (nedaleko se nacházejí také hřiště Lighthouse Golf a Black Sea Rama) čítají možnosti zábavy a sportu tenis, plavání, fitness, relaxaci ve vířivce či při masáži v lázních, dále pak vodní sporty jako je windsurfing, jízda na kajaku či vodních lyžích, rybaření a další sporty a aktivity čítající plážový volejbal, basketbal, fotbal či výlety po okolí.

Naše mínění

Jde o luxusní resort pyšnící se nádhernou lokalitou na břehu Černého moře a vynikajícími službami. Ocení ho klienti vyžadující komfortní ubytování, rájem pak bude pro hráče golfu.


Varianty zájezdu (další varianty balíčků na vyžádání):
V tuto chvíli nenabízíme žádný konkrétní termín tohoto zájezdu.
V případě zájmu zájezd do tohoto resortu poptejte, připravíme pro Vás nabídku dle Vašich představ.
PŘEJÍT K POPTÁVCE
golfové dovolené
Kdo Vám s výběrem té pravé golfové dovolené pomůže?
Sylvie Trnková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Martina Húsková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Michael Jirovský
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Golfová dovolená dle Vašich představ a přání

Nevybrali jste si z naší nabídky nebo nenabízíme Vámi požadovaný termín?
Nevadí, rádi Vaši golfovou dovolenou připravíme dle Vašich představ a přání.
Umíme připravit kombinace více destinací, „stopovery“ a specifické služby v místě pobytu.
Napište nám několik vět o tom, jaká je Vaše představa a sdělte nám čas, kdy se s Vámi můžeme spojit.
V uvedeném čase Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených „Travel Consultantů“, bude Vám plně k dispozici a projedná s Vámi konkrétní možnosti dovolené.
Nebojte se zeptat a kontaktujte nás. Těšíme se na Vaše dotazy a poptávky.

Tým „golferů“ EXCLUSIVE GOLF

  Pro bezproblémovou rezervaci letenek uveďte prosím do pole výše celá jména a příjmení všech cestujících osob.
Podtržená pole formuláře je nutné vyplnit.

Děkujeme za Vaši poptávku. Po prověření volné kapacity u Vámi objednaných služeb Vás budeme kontaktovat.