CuisinArt Resort & Spa 5* • Anguilla • Anguilla • Golf a golfová dovolená, golfové zájezdy s EXCLUSIVE GOLF

CuisinArt Resort & Spa 5*
Varianty zájezdu (další varianty balíčků na vyžádání):
UBYTOVÁNÍ NA 7 NOCÍ + 5 GREEN FEE | snídaně (BB)  

Špičkový golfový resort uprostřed Karibiku se rozprostírá v zálivu s romantickým názvem Rendezvous Bay, na karibském ostrově Anguilla. Přiléhající samětově bílá pláž a tyrkysové moře láká hosty k odpočinku na slunci i k dovádění v tyrkysově modrém moři, z jehož břehů je možno obdivovat vrcholky ostrovů Sv. Martina a Saba. Na své si zde příjdou zejména milovníci golfu. Součástí hotelu je totiž osmnáctijamkové golfové hřiště o délce 7000 yardů. Celý resort je inspirován řeckou architekturou a stylem art deco. Převažují zde bílé štukované budovy s modrými kopulemi, které spolu s křišťálově čistým mořem a běloskvoucí pláží představují ideální místo pro novomanžele, páry a rodiny s dětmi.

Obsazenost:
2x dospělý, 2x dospělý + přistýlka dítě, 2x dospělý + přístýlka dospělý
Typ ubytování:
resort (hotel)

UBYTOVÁNÍ NA 7 NOCÍ + 5 GREEN FEE | snídaně (BB)

QUALITY
Golf Holidays
Anguilla
Anguilla

Poloha

CousinArt Resort & Spa leží v jižní části karibského ostrova Anguilla. Ostrov Sv. Martina s mezinárodním letištěm je vzdálen necelých 25 km. Hotel poskytuje kyvadlovou dopravu jak na letiště tak nejrůznější lodní exkurze po okolí.

Vybavení

V resortu se nachází venkovní bazén, fitness centrum, hotelové lázně - Venus Spa se širokou nabídkou procedur, saun a masáží, solárium, venkovní tenisové kurty, hřiště na kroket, golfové hřiště, dětské hřiště, knihovna, minimarket, butiky, konferenční a business prostory. K relaxaci slouží hotelovým hostům pohodlná lehátka, slunečníky a osušky, které jsou k dispozici jak u bazénu, tak na pláži. Na pláži mohou využít nabídky plážových sportů, či služeb plážových barů a restaurací. Hotelový resort disponuje 6 restauracemi, inspirovanými chutěmi řecké a středomořské kuchyně, bary, kavárnou i vinným sklepem. Jako první hotel na světě se může CuisinArt Golf Resort & Spa pyšnit hydroponickou farmou. K základním hotelovým službám patří služba hlídaní dětí, praní, žehlení, pokojová služba, pronájem kol, ale i lekce pilates či lekce golfu.

Ubytování

CuisinArt Golf Resort & Spa nabízí k ubytování 98 komfortních prostorných pokojů, od suitů s výhledem na moře až po luxusní vily se soukromým bazénem. Pokoj je zařízen ve stylu středomořské architektury insipirované řeckým ostrovem Mykonos. Ve standardně vybaveném pokoji je hostům k dispozici klimatizace, lednička, LED televizor s DVD přehrávačem, trezor, telefon, minibar, bezplatné Wi-Fi připojení a terasa či balkón. Součástí mramorové koupelny je vana nebo sprchový kout, toaleta, vysoušeč vlasů, župan a ručníky. Hosté si mohou vybrat mezi Luxury pokoji situovanými v hlavní budově, suity s odděleným obývacím pokojem, penthausy nabízející soukromí a nevšední výhled na moře, které jsou navíc vybaveny kuchyňkou a v neposlední řadě hotel nabízí k ubytování luxusní soukromé vily s bazénem.

Stravování

Hosté mohou využít šesti hotelových restaurací, jejichž jedinečnost se dá shledat mimo jiné v připravování pokrmů z vlastních vypěstovaných surovin. Pokrmy jsou inspirovány jak řeckou kuchyní, kterou lze ochutnat ve čtyřhvězdičkové restauraci Le Bistro at Santorini, tak také japonskou a italskou gastronomií. Středomořské speciality podává i restaurace u bazénu Café Mediterraneo, ve které se servírují mimo italské speiciality i snídaně a obědy, a klubová restaurace u golfového hřiště Italia. Dále mohou hosté využít restaurace Tokyo Bay servírující japonskou kuchyni, lehké občerstvení z grilu a karibské koktejly je možné ochutnat v plážovém baru Beach Bar & Grill. Hotel poskytuje také lekce vaření.

Pláž

Hotelový resort je umístěn přímo na pláži, v romantické zátoce Randezvous Bay. Téměř 3 kilometry dlouhá běloskvoucí písčítá pláž lemuje tyrkysově modré Karibské moře.

Zábava

Resort představuje opravdový ráj pro milovníky pohodlí a lenošení na slunci, ale i pro vyznavače aktivního odpočinku. Pro ty má resort k dispozici široké sportovní zázemí – venkovní tenisové kurty, hřiště na kroket, fitness centrum, venkovní bazény, billiard, plážové sporty jako je windsurfing, vodní lyže, šnorchlování, jízda na kajaku, katamaránu, plachtění, projížďky lodí. Jako jediný hotel na ostrově se může pyšnit 18ti jamkovým golfovým hřištěm. Hotel má také vlastní lázně, Venus Spa, které nabízí širokou škálu procedur, masáží, saun či vířivek. Hosté si mohou v hotelové půjčovně pronajmout kolo a prozkoumat tak ostrov na horském kole, či si k této příležitosti vybrat ze bohaté nabídky fakultativních výletů. Mezi netradiční výlety se dá zařadit i Hydroponic farm tour, neboli návštěva hotelové hydroponické farmy, ve které si místní kuchaři pěstují zdravým způsobem plodiny pro své restaurace. Za zmínku stojí též možnost návštěvy místních zahrad.

Pro děti

Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Poskytuje služby hlídání dětí, dětské programy, restaurace nabízí i dětské menu.


Varianty zájezdu (další varianty balíčků na vyžádání):
V tuto chvíli nenabízíme žádný konkrétní termín tohoto zájezdu.
V případě zájmu zájezd do tohoto resortu poptejte, připravíme pro Vás nabídku dle Vašich představ.
PŘEJÍT K POPTÁVCE
golfové dovolené
Kdo Vám s výběrem té pravé golfové dovolené pomůže?
Sylvie Trnková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Martina Húsková
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Michael Jirovský
Golf Travel Consultant
+420 224 323 074
Golfová dovolená dle Vašich představ a přání

Nevybrali jste si z naší nabídky nebo nenabízíme Vámi požadovaný termín?
Nevadí, rádi Vaši golfovou dovolenou připravíme dle Vašich představ a přání.
Umíme připravit kombinace více destinací, „stopovery“ a specifické služby v místě pobytu.
Napište nám několik vět o tom, jaká je Vaše představa a sdělte nám čas, kdy se s Vámi můžeme spojit.
V uvedeném čase Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených „Travel Consultantů“, bude Vám plně k dispozici a projedná s Vámi konkrétní možnosti dovolené.
Nebojte se zeptat a kontaktujte nás. Těšíme se na Vaše dotazy a poptávky.

Tým „golferů“ EXCLUSIVE GOLF

  Pro bezproblémovou rezervaci letenek uveďte prosím do pole výše celá jména a příjmení všech cestujících osob.
Podtržená pole formuláře je nutné vyplnit.

Děkujeme za Vaši poptávku. Po prověření volné kapacity u Vámi objednaných služeb Vás budeme kontaktovat.